Privaatsuspoliitika

Isikuandmete kaitse

Teie isikuandmete kaitsmiseks oleme rakendanud mitmeid turvameetmeid, mis toimivad teie isikuandmete sisestamisel, ülekandmisel või töötamisel.

Isikuandmete avalikustamine ja selle teabe edastamine kolmandatele isikutele

Meie isikuandmeid saab meile avaldada vaid siis, kui see on vajalik:

Meie käsutuses registreerimise ajal saadud isiklikud andmed võidakse edastada kolmandatele organisatsioonidele ja isikutele, kes on koos meiega koostöös, et parandada pakutavate teenuste kvaliteeti. Seda teavet ei kasutata muul eesmärgil kui eespool loetletud. Registreerimisel esitatud e-posti aadressi saab kasutada teie rakenduse muudatustega seotud sõnumite või teatiste saatmiseks, samuti sõnumite saatmiseks ettevõtte sündmustest ja muudatustest, olulisest uutest toodetest ja teenustest jne. Saate valida, et neid e-kirju tellida ei saa.

Küpsiste kasutamine

Kui kasutaja külastab veebisaiti, salvestatakse küpsis oma arvutisse (kui kasutaja seda võimaldab). Kui kasutaja on selle veebisaidi juba külastanud, loeb küpsisfail arvutist. Üks küpsiste kasutamise juhiseid on tingitud asjaolust, et need aitavad koguda külastaja statistikat. See teave aitab kindlaks teha, milline klientidele saadetud teave võib neile kõige rohkem huvi pakkuda. Nende andmete kogumine toimub üldises vormis ja ei ole kunagi korrelatsioonis kasutajate isikuandmetega.

Kolmandad osapooled, sealhulgas Google, näitavad meie ettevõtte reklaame Internetis leiduvatel veebisaitidel. Kolmandad osapooled, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid, et kuvada reklaame, mis põhinevad meie veebisaitide kasutajatel ja veebibrauserite huvides eelmistel külastustel. Kasutajad võivad takistada Google'il küpsiste kasutamist. Selleks külastage spetsiaalset Google'i lehte sellel aadressil: http://www.google.com/privacy/ads/

Muudatused privaatsusavalduses

Privaatsusavaldust peaks regulaarselt ajakohastama. See muudab eelmise värskenduse kuupäeva, mis on märgitud dokumendi alguses. Sõnumid selle rakenduse muudatuste kohta paigutatakse meie veebisaitide nähtavale kohale

Täname, et olete huvitatud meie süsteemi!